ВО "Свобода"

ENG

28 січня
На Надвірнянщині свободівці провели вже традиційні "Вечорниці для фронту"
На Надвірнянщині свободівці провели вже традиційні "Вечорниці для фронту"

26 січня 2018 року в Пасічнянській ЗОШ Надвірнянського району громада села Пасічна провела вже традиційні "Вечорниці для Східного Фронту", які започаткував депутат Івано-Франківської обласної ради волонтер Василь Сенатович. Всі небайдужі охоче ліпили вареники, які днями волонтери ВО БФ "Свобода Гідність Перемога" доправлять воякам-побратимам у найгарячіші точки Східного фронту.

Звертаючись до присутніх Василь Сенатович подякував всім небайдужим українцям, котрі долучилися до волонтерської акції. "Війна триває і ми не повинні в жодному разі допускати найменшої думки, що ми втомилися від цієї війни. Женіть від себе тих людей, які говорять, що на фронті все добре. Працюймо пліч-о-пліч, щоб наші захисники завжди відчували підтримку і знали, що їх чекають. Ми не маємо права на поразку, тільки перемога! Слава Україні! Слава нашим воїнам!" - відзначив волонтер.

До благочинного дійства долучилося чи не все Прикарпаття. На Пасічнянські вечорниці з волонтерським вантажем завітали волонтери з Косівщини Ганна Рибчук та ансамбль бандуристок "Сонячна Струна", волонтери з Коломийщини, зокрема військовий капелан Василь Довганюк, волонтери з Бурштина Оксана та Андрій Солудчак, Ігор Карвацький. Крім того, свою лепту у вигляді волонтерського вантажу та тих же домашніх вареників внесла громада села Лісна Тарновиця.

Під національні пісні ліпили фронтові вареники і новообрані депутати Ланчинської ОТГ на чолі з депутатом Івано-Франківської обласної ради, головою районної організації ВО "Свобода" Михайлом Іваночком.

Привітавши учасників вечорниць, Михайло Іваночко наголосив, що сила української нації в її єдиному прагненні до перемоги і кожен з нас повинен це не тільки пам'ятати, а й працювати заради спільної мети.

Волонтери ВО БФ "Свобода Гідність Перемога" вже незабаром відправляться до бійців з домашніми гостинцями.

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО "Свобода"