ВО "Свобода"

ENG

30 січня
Відбулася четверта сесія Ланчинської селищної ради ОТГ
Відбулася четверта сесія Ланчинської селищної ради ОТГ

Традиційно на початку засідання депутати фракції ВО "Свобода" зачитали депутатські запити та звернення, в яких порушили ряд актуальних питань.

Так, свободівка Марія Гоцяк звернулася з пропозицією провести навчання апарату селищної ради Ланчинської ОТГ для того, щоби в майбутньому уникнути нюансів по невчасній чи недостатній підготовці матеріалів сесії. У своїх депутатських зверненнях Марія Яворська порушила питання господарки ОТГ. Вона озвучила звернення жителів селища Ланчин щодо опалення ДНЗ " Ромашка", освітлення та ремонт вулиць ОТГ, заміни покриття футбольного майданчика в ЗОШ 1-2 ступенів. Анна Маковійчук виступила з депутатським зверненням щодо проблеми з освітленням частини вулиці Січових Стрільців в с. Доброті.

Досить актуальне, у зв'язку з утворенням об'єднаних територіальних громад, депутатське звернення озвучила свободівка Наталія Яремин щодо ситуації із передчасним звільненням працівників культури. Варто зазначити, що ще в минулому році відділ культури Надвірнянської РДА звільнив низку працівників, які працюють в закладах культури новостворених ОТГ і до цих пір їх на роботу не влаштували. Депутат-свободівець Ланчинської ОТГ Роман Кузьмин зачитав звернення від учасників московсько-української війни щодо виділення земельних ділянок бійцям для ведення сільського господарства. Також секретар Ланчинської селищної ради ОТГ Надія Данилюк порушила одну з найболючіших проблем Ланчина, а саме аварійний стан заїзду внаслідок знищення містка через річку Слобушниця.

Всі запити і звернення свободівців було підтримано на черговій сесії.

За ініціятиви фракції ВО "Свобода" прийнята програма "Про заходи на 2018-2019 роки з відзначення в Ланчинській ОТГ державних, національних свят, вшанування пам'ятних дат національно - визвольної боротьби та видатних діячів культури і мистецтва".

Також, згідно порядку денного, депутати прийняли ряд важливих рішень: внесли зміни до бюджету ОТГ, затвердили Статути Ланчинського ліцею, Ланчинської гімназії, ЦДЮТ, Добротівської гімназії з дошкільною ланкою, ДНЗ "Ромашка", ЦПМСД, КП "Карпати", Ланчинського Народного Дому, Добротівського сільського клубу, Ланчинської міської бібліотеки для дорослих, міської бібліотеки для дітей та сільської бібліотеки, ФАПу с. Добротів, а також погодили ряд земельних питань. Затвердили положення про помічників-консультантів депутатів, план урочистих заходів на 2018 рік та офіційний веб-сайт громади. Сформували депутатський фонд у розмірі 210 тис грн.

В питанні різному депутати-свободівці вдались до активної дискусії з приводу діяльності Ланчинської музичної школи. Вже на наступній сесії Ланчинської селищної ради ОТГ депутати розглянуть питання про погодження та затвердження статуту даного закладу.

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО "Свобода"