ВО "Свобода"

ENG

29 січня
На Прикарпатті урочисто вшанували Героїв Крут
На Прикарпатті урочисто вшанували Героїв Крут

29 січня в Івано-Франківську велелюдною смолоскипною ходою та панахидою за загиблими героями вшанували соту річницю бою під Крутами. Спільно з громадськістю Прикарпаття участь у заходах взяли й свободівці на чолі з головою обласною організації Михайлом Короликом.

Пам'ятні заходи розпочалися з Вічевого майдану, де учасники націоналістичних організацій розповіли присутнім про подвиг Героїв Крут та влаштували фаєр-шоу.

Як зауважив голова обласної організації ВО "Свобода" Михайло Королик, сподіваємося, що світ почує про нескорену українську націю.

"Це одна з героїчних сторінок української сторії, яка показує, що українці навіть у меншости дають відсіч ворогам. Нехай вони не перемогли у тому бою, але зупинили наступ. Сьогодні вся українська нація пам'ятає про ті події. Виховані на історії наших героїв воїни сьогодні захищають Україну на сході. Сьогодні ми вшануємо їх пам'ять, а завтра маємо зробити все, щоб по цілій Україні пам'ятали про їх подвиг", - впевнений Королик.

Опісля зі смолоскипами під вигуки "Слава Україні", "Україна понад усе!", "Героям Крут слава!" учасники маршу пішли центральними вулицями до меморіального скверу. Там священики відслужили панахиду за полеглими героями.

На завершення всі присутні виголосили молитву українського націоналіста.

Прес-служба Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода"