ВО "Свобода"

ENG

24 лютого
На Косівщині побили свободівця
На Косівщині побили свободівця

22 лютого 2018 року близько 20 години вечора троє невідомих осіб побили на власному подвір'ї колишнього голову Косівської районної організації ВО "Свобода" Романа Матейчука, який з січня 2018 року працює на посаді заступника сільського голови Рожнівської об'єднаної територіальної громади.

Бандюки заховались біля криниці, дочекались, коли Роман прийде додому, і бризнувши йому в очі сльозогінним газом, повалили на землю й почали бити біля власного будинку.

Роман Матейчук завжди відрізнявся принциповою позицією у всіх питаннях.

Молода команда, яка прийшла до влади у новоствореній громаді почала виявляти багато фактів зловживань у всіх сферах господарки громади. І наведення порядку, напевно, не входить у плани тих ділків, які привикли жити по старому.

На наступний день була скликана позачергова сесія Рожнівської ОТГ, на якій депутати прийняли звернення до правоохоронних органів, в якому вимагають якнайшвидшого розслідування цього злочину, виявлення виконавців і замовників цього прикрого випадку.

"Цей випадок говорить про те, що ми обрали правильний шлях і ніхто не збирається з нього сходити. Це прояв слабкости зі сторони наших недругів, який зробив мене в рази морально сильнішим. Тому дякую їм за це", - зауважив під час сесії Роман Матейчук.

Прес-служба Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода"