ВО "Свобода"

ENG

25 березня
Франківськом пройшла Хресна Дорога за мир в Україні
Франківськом пройшла Хресна Дорога за мир в Україні

25 березня 2018 року середмістям Івано-Франківська пройшла вже традиційна загальноміська Хресна дорога. Участь у молитовній ході середмістям взяли кілька тисяч містян.

Спільно з громадськістю участь у Хресній дорозі взяли й свободівці, зокрема міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, голова обласної організації ВО "Свобода" Михайло Королик та депутат обласної ради, голова постійної комісії з питань європейської інтеграції та міжнародного співробітництва Ігор Дебенко.

Хресна хода розпочалась від Церкви Царя Христа, що на Майзлях, і завершилась біля Архікатедрального Собору Святого Воскресіння, а її особливістю стала спільна молитва за усіх невинно вбитих жертв енкаведистів, що їх перепоховали вчора в Івано-Франківську, та за мир в Україні.

Головний символ Ісусового розп'яття - дерев'яний хрест - несли священики, семінаристи, сестри-монахині, освітяни, вчителі шкіл, учні старших класів, молодіжні спільноти, пластуни, студенти, викладачі ВНЗ, представники молодіжних організацій, журналісти, воїни АТО з волонтерами та капеланами, військові та нацгвардійці, представники обласної та міської влади, правоохоронці та лікарі.

"Я щиро дякую нашим Владиками з Коломиї та Чернівців ‒ Кир Василію та Кир Йосафату за участь у спільній молитві. Дякую всім нашим отцям-проповідникам, які сьогодні так рясно сіяли зерно Божого слова для усіх нас. Але найбільше хочу подякувати усім вам та кожному зокрема за вашу живу участь та живе свідчення Христа-Господа на нашій сьогоднішній спільній молитві", - звернувся на завершення Хресної Дороги до присутніх Митрополит Володимир.

З нагоди відзначення 125-річчя від народження блаженного священномученика Симеона Лукача в Архікатедральному соборі Воскерсіння Христового виставили до загального почитання його мощі. Кожен учасник Хресної ходи мав можливість до них приступи, просячи заступництва близького нам по духу блаженного Симеона.

Прес-служба Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода"