ВО "Свобода"

ENG

23 березня
73% франківців задоволені діяльністю міського голови Руслана Марцінківа
73% франківців задоволені діяльністю міського голови Руслана Марцінківа

За рівнем довіри до влади місто Івано-Франківськ посіло 2-е місце у загальному всеукраїнському рейтингу. Міським головою, свободівцем Русланом Марцінківим задоволені 73% мешканців, міською радою ‒ 62%.

Такими є результати Четвертого всеукраїнського муніципального опитування соціологічної групи "Рейтинг" від імени Міжнародного республіканського інституту. Опитування відбулось у 24 містах України.

Як змінювались настрої та довіра франківців протягом трьох років? У порівнянні з 2016 роком, у 2018 на 9% більше мешканців дуже задоволені роботою міського голови Руслана Марцінківа. Загальне задоволення серед мешканців його роботою за два роки зросло на 26%.

А така ситуація з опитуванням щодо зручності міста в різних галузях господарства. До прикладу, 80% мешканців вважають Івано-Франківськ дружнім до дітей. 62% респондентів у 2018 році відмітили наше місто зручним для пішоходів (у 2017 році ‒ 45%). 32% опитаних зручно пересуватись Франківськом на велосипеді, у 2017 році таких було 21%.

Крім того, рейтинг визнав наше місто лідером з комунікації місцевої влади та громади. А у питанні, за яку політичну силу франківці віддали б голос, якби вибори до Верховної Ради відбулись цієї неділі, більшість франківців ‒ 21% опитаних ‒ проголосували за ВО "Свобода".

Прес-служба Івано-Франківської міської організації ВО "Свобода"