ВО "Свобода"

ENG

30 березня
З ініціятиви свободівців в Рожнятівській районній раді прийняте рішення про вивішування революційного прапора ОУН на державних установах району
З ініціятиви свободівців в Рожнятівській районній раді прийняте рішення про вивішування революційного прапора ОУН на державних установах району

29 березня 2018 року відбулася ХХ сесія Рожнятівської районної ради сьомого демократичного скликання. На якій з ініціятиви свободівців були прийняті рішення Про порядок використання революційного прапора ОУН на території Рожнятівського району та Про підтримку звернення Івано-Франківської обласної ради від 26.02.2018р. № 753-20/2018 щодо прийняття в Республіці Польща закону про Інститут національної пам'яті.

З метою належного відзначення визначних дат, пов'язаних з подіями національно-визвольної боротьби українського народу, зважаючи на те, що червоно-чорний прапор став символом боротьби за Українську державу, Рожнятівська районна рада вирішила затвердити перелік дат, пов'язаних з подіями національно-визвольної боротьби українського народу у ХХ столітті, вшанування пам'яті її Героїв, на відзначення яких поруч з Державним Прапором України слід вивішувати червоно-чорний прапор ОУН.

Відповідний проєкт рішення з додатком, в якому перелік дат, коли слід вивішувати поряд з Державним прапором, революційний червоно-чорний прапор, запропонував свободівець, заступник голови районної ради Олег Понайда.

"Червоно-чорний прапор є символом національно-визвольної боротьби українського народу в ХХ столітті, став одним з симолів Революції Гідности, з ним йдуть в бій наші Герої в російсько-українській війні, тому вважаємо за доцільне вивішувати його поряд з Державним прапором в дні визначних дат", - наголосив свободівець, заступник голови районної ради Олег Понайда.

Також Олег Понайда вніс на розгляд проєкт рішення, щодо підтримки звернення обласної ради від 16.02.2018 р. № 753 ‒ 20/2018, щодо прийняття в Республіці Польща закону про Інститут національної пам'яті.

Ці два питання були підтримані депутатами одноголосно.

Прес-служба Рожнятівської районної організації ВО "Свобода"