ВО "Свобода"

ENG

11 квітня
Руслан Марцінків: Ми - одна велика, сильна Україна, об'єднана мовою, культурою та історією
Руслан Марцінків: Ми - одна велика, сильна Україна, об'єднана мовою, культурою та історією

У час Великодніх свят до Івано-Франківська завітала сотня дітей з прифронтової зони, Волноваського району. Франківські родини прийняли на час свят 104 дитини зі Сходу.

Голова міської організації ВО "Свобода", міський голова м. Івано-Франківська Руслан Марцінків привітав молодих гостей та побажав відчути дух Великодня. "Вже вдруге на Великдень ми приймаємо діток зі Сходу. У нас з регіоном склались дружні стосунки. Часто їздимо туди з гуманітарною допомогою, невдовзі плануємо наступний візит. До слова, колектив з Волновахи успішно виступив на нашій "Коляді на Майзлях". А зараз наше місто вітає молодь зі Сходу, і я переконаний, що цей візит подарує багато друзів, зміцнить єдиний дух", - наголосив націоналіст.

Свободівець запевнив, що саме спілкування між регіонами допоможе стерти умовний бар'єр та вкотре довести єдність великої української нації. "Дуже важливе для нас спілкування, обмін традиціями заходу та сходу. Діти перебуватимуть у сім'ях франківців і матимуть змогу відсвяткувати Великдень, як це заведено у нас.

"Бажаю усім гарного свята. Щоб кожен отримав частинку тепла наших родин, нашого краю. Незабутніх вражень та багато нових друзів! Аби кожна дитина ці емоціі забрала до себе додому. Впевнений, що наше місто неодмінно сподобається маленьким гостям! Ми - одна велика, сильна Україна, об'єднана мовою, культурою та історією", - запевнив Руслан Марцінків.

Прес-служба Івано-Франківської міської організації ВО "Свобода"