ВО "Свобода"

ENG

27 квітня
Івано-Франківська обласна рада звернулася до парламенту із закликом ухвалити Антиолігархічний пакет докорінних перетворень
Івано-Франківська обласна рада звернулася до парламенту із закликом ухвалити Антиолігархічний пакет докорінних перетворень

Івано-Франківська обласна рада вимагає від парламенту невідкладно розглянути Антиолігархічний пакет докорінних перетворень. Відповідне рішення за ініціятиви фракції ВО "Свобода" одноголосно було прийняте депутатами 27 квітня 2018 року на виїзному засіданні обласної ради у м. Снятині.

Як відзначив голова фракції націоналістів, очільник свободівців на Прикарпатті Михайло Королик, єдиний шлях подолати олігархію ‒ це запровадити в життя Антиолігархічний пакет докорінних перетворень, майже всі законопроекти якого зареєстровані у Верховній Раді.

"Олігархія є основою системної корупції. Попри створення нових антикорупційних органів і задекларовану на найвищому рівні боротьбу з корупцією, її рівень лише зростає. Боротьба йде лише з окремими проявами корупції, а це не може розв'язати проблему системно. Бо не торкається її основи ‒ олігархії, яка є зрощенням великого кримінального капіталу з державною владою. Адже саме олігархи залишаються головними акціонерами влади в Україні впродовж чверті століття", - наголосив Михайло Королик.

За словами свободівця, олігархи є лютим ворогом середнього класу. Вони панічно бояться конкуренції, яка підриває їхню монополію як найшвидший спосіб отримання надприбутків. Відтак, олігархія ніколи не дасть підняти голову середньому класу.

"Вимагаємо невідкладного розгляду Антиолігархічного пакету докорінних перетворень. За протилежних обставин цей парламент має піти у відставку", - резюмував Михайло Королик.

Прес-служба Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода"