ВО "Свобода"

ENG

4 травня
За сприяння свободівців у Пасічній запрацювала нова насосна станція
За сприяння свободівців у Пасічній запрацювала нова насосна станція

В Івано-Франківську в мікрорайоні Пасічна 4 травня 2018 року запрацювала нова насосна станція. Вона забезпечуватиме питною водою близько 35 тисяч мешканців. Це й з урахуванням розвитку мікрорайону. Крім Пасічної питну воду завдяки новій станції зможуть подавати в Клузів, Угринів, Загвіздя.

Про її необхідність не на словах знають депутати міської ради від фракції ВО "Свобода" Андрій Строїч та Роман Харук. Адже мікрорайон "Пасічна" зараз активно розвивається та поповнюється все новими жителями.

Як розповів директор КП "Водоекотехпром", свободівець Роман Кімачук, максимальна потужність існуючої насосної станції - 7 тис.м3 на добу. Теперішня додаткова потреба становить 12 тис.м3 на добу. А у перспективі розбудови мікрорайону необхідність сягне 30 тис.м3 на добу. Тому потреба нової насосної станції назрівала вже давно. Її переваги першими відчують мешканці Пасічної, які відчували певні проблеми з водопостачанням. Потужність об'єкту становить 30 тисяч кубометрів на добу.

До будівництва долучились підприємці-забудівники.

Основною метою та завданням об'єкту є забезпечення водою мікрорайону Пасічна та подачі води в контррезервуари з урахуванням перспективного розвитку. Ця насосна станція входить до складу оптимізованої системи подачі та розподілу води. На роботу нової станції та перейняти досвід до Івано-Франківська приїхали представники водоканалу з Кишиніва (Молдова).

"Місто розвивається швидкими темпами. Люди скаржились на низький тиск води. Тепер проблем не буде. Добре, що вдалось досить швидко реалізувати цей проект, аби мешканці мали безперебійне водопостачання. На станції працюватиме 35 осіб у декілька змін. У планах також звести резервуари ‒ тут і на Калуському шосе, що дозволить менше використовувати сам насос. До речі, станція такої потужності в Івано-Франківську з'явилась вперше", - зауважив міський голова Івано-Франківська, голова міської організації ВО "Свобода" Руслан Марцінків.

Прес-служба Івано-Франківської міської організації ВО "Свобода"