ВО "Свобода"

ENG

11 травня
Вперше на Рожнятівщині відбувся етнофестиваль "Бойківська спадщина"
Вперше на Рожнятівщині відбувся етнофестиваль "Бойківська спадщина"

10 травня 2018 року в Рожнятові відбувсся етнофестиваль "Бойківська спадщина", присвячений Дню матері. Такий захід у районі проходив вперше.

Фестиваль проводили майстрині та майстри громадської організації "Етнопростір" з Івано-Франківська на чолі з головою Марією Червак.

Захід відбувся з ініціятиви та підтримки заступника голови районної ради, свободівця Олега Понайди.

У заході взяли участь понад 380 учнів району. Присутніх веселили піснями вокалісти, дарували танцювальні виступи хореографічні колективи. Працювали творчі майстерні "Гончарство", "Розпис кераміки", "Вітраж", "Робота по дереву". Кожен з присутніх мав можливість спробувати той чи інший вид мистецтва та подарувати готовий, зроблений своїми руками виріб своїй матері.

Також глядачі мали змогу переглянути виставку робіт вихованців Рожнятівського будинку дитячої та юнацької творчості.

Усмішки, радісні обличчя, позитивні емоції переповнювали учасників дійства. Фестиваль ще раз підтвердив, що творчість вносить в наше життя радість і знову надихає на творчість - отримується нескінченне коло.

"Фестиваль "Бойківська спадщина" спрямований для того, щоб продемонструвати, що Рожнятівщина, яка входить в межі історико-етнографічного регіону Бойківщини, має чим похвалитися. І саме задля збереження самобутності та автентичності Рожнятівщини і виникла ідея провести цей фестиваль серед учнівської молоді. Адже культура, традиції та звичаї є фундаментальними в існуванні держави та нації" - зазначив заступник голови районної ради Олег Понайда.

Прес-служба Рожнятівської районної організації ВО "Свобода"