ВО "Свобода"

ENG

22 травня
В Рожнівській ОТГ на Косівщині провели велопробіг присвячений до Дня Героїв
В Рожнівській ОТГ на Косівщині провели велопробіг присвячений до Дня Героїв

З ініціативи заступника сільського голови Рожнівської ОТГ Романа Матейчука був проведений велопробіг присвячений до Дня Героїв. День Героїв ‒ це день пам'яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України.

Учасниками велопробігу були учні Кобаківського, Рожнівського та Хімчинського ліцеїв, директори, заступники і вчителі цих навчальних закладів, керівництво та працівники ОТГ і небайдужі жителі громади. Основний акцент був зроблений на залучення молоді, тому що в шкільній програмі про Свято Героїв не згадується, значить треба доносити інформацію про власних героїв в інший спосіб, що і було зроблено.

"Хто не знає свого минулого, не вартий майбутнього. Тому ми повинні знати свою історію. Сьогодні ворог окупував наші території там, де не знають і не шанують наших Героїв.

Тому День Героїв повинен відзначатися на загальнодержавному рівні, а не лише в окремих частинах України. І це повинно бути загальнонаціональним державним святом.

Не відзначаймо цей день, як день скорботи. Це свято гордості за наше історичне минуле" - завершив в промові Роман Матейчук.

Прес-служба Косівської районної організації ВО "Свобода"