ВО "Свобода"

ENG

22 травня
Надвірнянська міська рада підтримала свободівський Антиолігархічний пакет докорінних перетворень
Надвірнянська міська рада підтримала свободівський Антиолігархічний пакет докорінних перетворень

Днями відбулось засідання чергової сесії Надвірнянської міської ради Івано-Франківської области, під час якого за ініціативи депутатів фракції ВО "Свобода" було прийняте звернення до Верховної Ради України щодо підтримки Антиолігархічного пакету докорінних перетворень.

Депутати від фракції ВО "Свобода" у міській раді взяли активну участь у роботі сесії. Серед присутніх голова фракції ВО "Свобода" у міській раді Ірина Кащенко, міські депутати-свободівці Олег Туєшин, Надія Гурмак, Тарас Угринчук, Євген Луців, Мирослав Гнідик.

Протягом пленарного засідання було розглянуто низку питань, що стосуються життєзабезпечення жителів міста Надвірна.

Звернення щодо підтримки Антиолігархічного пакету докорінних перетворень до Голови Верховної Ради України А.Парубія стосовно антиолігархічного пакету законів які зареєстровані у ВРУ ще в 2014році фракцією ВО "Свобода", озвучила його фракції свободівців у Надвірнянській міській раді свободівка Ірина Кащенко.

У зверненні націоналісти вимагають: повернення з офшорів та ліквідацію схем виведення грошей з України. Знищення олігархічної системи управління, справедливих тарифів, новий Податковий кодекс та сприяння середньому бізнесу.

Детальніше з Антиолігархічним пакетом докорінних перетворень можна ознайомитися за посиланням blogs.pravda.com.ua

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО "Свобода"