ВО "Свобода"

ENG

25 травня
На Рожнятівщині вдруге відбувся районний турнір з футболу, приурочений Дню Героїв
На Рожнятівщині вдруге відбувся районний турнір з футболу, приурочений Дню Героїв

24 травня 2018 року в смт. Рожнятів на стадіоні "Колос" відбувся районний турнір з футболу серед дітей 2004 р.н. та молодших. Спортивне свято пройшло з ініціятиви заступника голови районної ради Олега Понайди, за підтримки Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода".

У ньому взяли участь команди із таких населених пунктів: Суходіл, Лоп'янка, Грабів, Перегінське, Сваричів, Рожнятів, Брошнів-Осада, Нижній Струтинь. Турнір відбувався серед учасників 2004 року народження та молодших.

Ігри серед команд були напруженими, але конструктивними. Кожен учасник старався показати якнайкращий результат. Всі були активні, адже прагнули перемоги. Присутні мали можливість спостерігати видовищні ігри, а особливо у фінальних матчах.

У безкомпромісній боротьбі ІІІ місце здобула команда із Грабова, ІІ ‒ із Нижнього Струтина. А переможне І місце завоювали сваричівці.

Футбольне свято відвідав голова Івано-Франківської обласної організації ВО "Свобода" Михайло Королик, який привітав учасників змагань та наголосив на важливости відзначення Дня Героїв, а також гідного пошанування тих людей котрі жертвували своїм життям заради постання Української Держави.

"Закликаю вас до занять спортом, адже в здоровому тілі ‒ здоровий дух. Якщо ви будете займатися спортом, вести здоровий спосіб життя і будете здоровими, тоді зможете забезпечити собі гідне життя. За вами майбутнє Української нації та держави", - наголосив Михайло Королик.

Ініціятор проведення турніру Олег Понайда подякував дітям за ігри високого рівня та змістовну боротьбу, повагу один до одного. Також подякував всім, хто долучився до організації турніру.

"Маю надію на те, що цей турнір стане доброю традицією. На майбутнє ми розглянемо варіанти розширення його формату з залученням команд з інших районів, щоб турнір був більш високого рівня і ще видовищнішим" - зазначив заступник голови районної ради Олег Понайда.

Команди отримали грамоти, медалі, м'ячі, а переможець турніру ‒ команда з с. Сваричів ‒ кубок та 15 комплектів футбольної форми.

Прес-служба Рожнятівської районної організації ВО "Свобода"