ВО "Свобода"

ENG

19 червня
Націоналісти допомогли звести храм УГКЦ у Волновасі
Націоналісти допомогли звести храм УГКЦ у Волновасі

Франківські свободівці повернулися із зони бойових дій. Окрім відвідин тих, хто стоїть на захисті цілісності України, націоналісти на чолі з головою міської організації ВО "Свобода", міським головою Івано-Франківська Русланом Марцінківим взяли участь у непересічній події для Волноваського району - відкритті храму УГКЦ.

 Цього разу міський голова разом із побратимами  депутатом Романом Марцінківим та директором департаменту освіти і ветераном Ігорем Смалем передали допомогу хлопцям з "Карпатської Січі", які є в складі 93-ї механізованої бригади. .

Нагадаємо, Руслан Марцінків регулярно відвідує зону бойових дій та зізнається, що щоразу його переповнюютть емоції від спілкування з вояками. "Насправді, будь-яка допомога для хлопців - вкрай важлива. Але попри всі життєво необхідні речі, хлопці, здається, все ж найбільше радіють з простих дитячих малюнків, які підготувала для них франківська малеча. Це торкає до сліз…", - розповів Марцінків.

Цю поїздку націоналіст назвав знаковою, адже в умовах військових дій вдалося відкрити перший храм УГКЦ. Духовною святинею поповнилося м. Волноваха. "Я залишаюсь певен того, що якби раніше на Сході була українська церква, культура, освіта, то цієї війни, окупації агресором не було. І переконаний, що церква стане джерелом натхнення та сили для наших військових, а також осередком віри для жителів", - наголосив Руслан Марцінків.

Прес-служба Івано-Франківської міської організації ВО "Свобода"