ВО "Свобода"

ENG

22 червня
Християнські цінності ‒ українська освіта!
Християнські цінності ‒ українська освіта!

Депутати фракції ВО "Свобода" виступили за традиційні цінності. На черговій сесії Івано-Франківської міської ради 21 червня 2018 року націоналісти прийняли звернення щодо неприпустимості пропаганди гомосексуалізму та захисту традиційних сімейних цінностей в системі освіти України.

Звернення до уряду зачитав депутат-свободівець Роман Марцінків. Він наголосив, що йому, як батькові, неприємно усвідомлювати, що син вже невдовзі буде змушений за шкільною партою вивчати "тонкощі гомосексуальних стосунків".

"Сьогодні ми вимушені нагадати, що стаття 51 Конституції України визначає шлюб як союз жінки і чоловіка. Нав'язування дітям поглядів про нібито "природність" одностатевих пар є гріхом перед Богом, суперечить Конституції та законодавству України, підриває засади суспільної моралі, створює величезні ризики для майбутнього українського суспільства.

Ми - українські націоналісти - проти поширення серед наших дітей антицінностей. Відповідне звернення сьогодні адресували від Івано-Франківської міської ради прем'єру Гройсману та міністру освіти Гриневич", - йдеться у зверненні", - йдеться у зверненні.

Позицію фракції ВО "Свобода" у міській раді підтримав голова міської організації, міський голова Руслан Марцінків. "Мене, як будь-якого батька і патріота, обурюють спроби уряду нав'язати нашим дітям поняття про так би мовити "нормальну" сім'ю. У середній школі чужий нашому національному розумінню гомосексуалізм хочуть видати за норму. Це зрозуміло з підручників "Громадянська освіта" та інших, за якими планують навчати дітей з 1-го вересня 2018 року", - прокоментував очільник місцевих свободівців.

Прес-служба Івано-Франківської міської організації ВО "Свобода"