ВО "Свобода"

ENG

25 червня
Надвірнянська районна рада прийняла звернення до парламенту щодо Антиолігархічного пакету законів
Надвірнянська районна рада прийняла звернення до парламенту щодо Антиолігархічного пакету законів

Депутати Надвірнянської районної ради Івано-Франківської області одноголосно прийняли звернення до Верховної Ради України щодо підтримки Антиолігархічного пакету докорінних перетворень.

За відповідне рішення 21 червня 2018 року на черговій ХХ сесії Надвірнянської районної ради Івано-Франківської области проголосували 29 районних обранці.

Звернення ініційоване фракцією ВО "Свобода" до Голови Верховної Ради України А.Парубія стосовно антиолігархічного пакету законів які зареєстровані у ВРУ ще в 2014 році фракцією ВО "Свобода". Текст звернення зачитав депутат районної ради від ВО "Свобода" Андрій Крицький.

У зверненні націоналісти вимагають: повернення з офшорів та ліквідацію схем виведення грошей з України. Знищення олігархічної системи управління, справедливих тарифів, новий Податковий кодекс та сприяння середньому бізнесу.

Голова Надвірнянської районної ради свободівець Іван Гурмак наголосив, що прийняття даного звернення є вкрай важливим бо саме олігархічні клани є отою "раковою пухлиною", що знищує економіку України та призводить до зубожіння простих українців.

"Це ‒ системний план ліквідації олігархії як явища. Варто зазначити, що таке звернення прийняли ради різних рівнів по всій Україні. Тож, враховуючи вищевикладене, ми ‒ депутати Надвірнянської районної ради ‒ вимагаємо від Верховної Ради України негайно внести на розгляд та ухвалити Антиолігархічний пакет докорінних перетворень." - відзначив Іван Гурмак.

Прес-служба Надвірнянської районної організації ВО "Свобода"