ВО "Свобода"

ENG

27 червня
На варті державности
На варті державности

27 червня 2018 року націоналісти в Івано-Франківську відзначили 111 річницю від дня народження головнокомандувача УПА Романа Шухевича та 77 річницю проголошення Акту відновлення української державности.

 Місцеві патріоти на чолі із заступником міського голови, свободівцем Олексієм Кайдою зібралися на урочистому віче, щоб відзначити державотворчі дати. Адже, як наголосив націоналіст, вшанування державотворчих дат - це обов'язок сьогодення. За словами Олексія Кайди, Україні постійно кидають виклик, який доводиться приймати ціною життів патріотів.

 "Мало просто любити Україну, тішитись нею, дивитися, як майорить жовто-блакитний прапор, важливо бути націоналістом ‒ людиною, яка бореться за неї. Щоб здобути незалежну Україну, потрібно щось робити, а не плакати і сидіти склавши руки", ‒ зауважив Олексій Кайда, заступник міського голови.

Учасники віче урочисто поклали квіти і вшанували пам'ять загиблих Героїв України хвилиною мовчання. Також 18 військових, серед яких - 9 учасників бойових дій отримали відзнаки міського голови Руслана Марцінківа "За честь та звитягу". .

Прес-служба Івано-Франківської міської організації ВО "Свобода"